Ze své lektorské činnosti podporuji českou neziskovou organizaci Sázíme stromy a indickou neziskovou organizaci Food For Life Vrindavan.

Chtěla jsem podporovat nějaký náš lokální projekt a zároveň jednu organizaci indickou. Je to můj způsob, jak poděkovat těm, kteří se starají o rozvoj našeho místního prostředí a Indii za to, že dochovala techniku védské meditace.

Sázení stromů mi v dnešní ekologicky nahnuté době dává ten největší smysl. Sama jsem na několika sázeních této neziskové organizace byla a vím, jak dobře svou práci odvádějí, kolik je jí neviditelné a zároveň, že je to pěkná fuška vykopat vlastnoručně jámu a usadit kůly. Ať žijí stromy!

Food For Life Vrindavan jsem vybrala proto, že velmi obdivuji, jakou setrvalou práci dělají pro děti z nejchudších rodin a jak nesmírně vysoké procento příjmů putuje skutečně na vzdělávání dětí, nikoli na administrativní provoz organizace. Tuším, že organizace „spolkne“ čtyři procenta nákladů. Úžasné! Ve Vrindavanu a FFLV škole jsem sama v roce 2010 byla a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Stovky dětí, které se v poledne vyvalily ze školních lavic, čistě oblečené, usměvavé, ke společnému školnímu obědu, který jsme měli tu čest jim pomoct podávat. Kdyby zůstaly doma, patrně by šly žebrotou, o vzdělání ani nemluvě….