Jóga nidra ke stažení

Vyzkoušejte si tuto příjemnou relaxační techniku, která účinně regeneruje naše tělo a zklidňuje naši mysl. Při jejím provádění pohodlně ležíme, oči máme zavřené a posloucháme instrukce nahrávky. Jóga nidra je velmi univerzální technika a dá se provádět denně, klidně po celý život. Její poslech se tedy nikdy neomrzí.

Nahrávky ke stažení jsou velice kvalitní, byly pořízeny a produkovány v profesionálním nahrávacím studiu. Vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Klasická jóga nidra, která přináší hlubokou relaxaci těla a odpočatou, jasnou mysl. Má mnoho blahodárných účinků na naše fyzické i psychické zdraví a její provádění přináší uvolnění, obnovu sil a nadhled. Tato verze jóga nidry je vhodná k použití kdykoli během dne.

Získat nahrávku

Varianta jóga nidry, která je speciálně upravená tak, aby nám pomáhala ke snadnému usínání. Instrukce nahrávky účinně navozují zklidnění mysli a hlubokou relaxaci těla. Díky ní se dokážeme uvolnit, „vypnout hlavu“ a zasloužený spánek se bez úsilí dostaví.

Získat nahrávku

Jóga nidra speciálně upravená pro děti školního věku. Děti mohou mít různé obavy, úzkosti, strachy či další nesnáze podobně jako my dospělí. Jóga nidra dětem pomůže uvolnit tělo a mysl, zklidnit emoce a nabízí prostor, kde mohou dočerpat sílu a důvěru v sebe sama.

Získat nahrávku